Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz Sözleri

Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz Sözleri

Seo Hizmetleri     23-10-20     Şarkı Sözleri     Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz Sözleri     478 Defa Okundu

Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz Sözleri

– Keyifli şekilde muhabbet edin, vede güzel bir şarkı sizler için ebru gündeş çok mu gördünüz sözleri sizlerle.

Beni sevdiğimden ayıran eller

Bana bu sevgiyi çok mu gördünüz

Beni sevdiğimden ayıran eller,

Bana bu sevgiyi çok mu gördünüz

Ömrümde bir defa yüzüm gülmüştü

Bana yaşamayı çok mu gördünüz

Çok mu gördünüz çok mu gördünüz

Ne zararım vardı benim sizlere


Suçum neydi benden, ne istediniz

Gözünüz mü kaldı mutluluğum da,

Bir kere gülmeyi çok mu gördünüz

Ne zararım vardı benim sizlere

Suçum neydi benden, ne istediniz

Gözünüz mü kaldı mutluluğumda

Bir kere gülmeyi çok mu gördünüz

Benimde hakkımdı sevmek sevilmek

Yalnızlık ne demek bilir misiniz

Benimde hakkımdı sevmek sevilmek

Yalnızlık ne demek bilir misiniz

Kaliteli sohbet odaları ortamı ile sizlerde en güzel şarkıları dinleyin. Seviyeli sohbet yapıp aynı zamanda en yeni ve hit şarkılarıda dinleyebilirsiniz.

Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz Sözleri

Ebru Gündeş Çok mu Gördünüz

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Yetişkinler Sohbet - Esohbet Gece34!

Değerli ziyaretçilerimiz Baharim.net adresimiz içerisinde en tatlı sohbet ortamını yaşayacaksınız. Harika sohbet siteleri sizler için Chat muhabbet yapmayı kolaylaştıran en kullanışlı sohbet servisidir. Dolayısıyla rakipsiz sohbet anlayışını benimsemiş adresimiz siz kullanıcılarına ücretsiz arkadaşlık ortamını sağlamaya devam etmektedir. Burada bire bir sohbet yapmakla beraber en kolay sohbet yapma olanağına da sahipsiniz. Zira kolay ve hızlı olmayan bağlantılar insanların iletişim kurma isteklerini köreltmektedir. Burada Tr sohbet yani Türk sohbet odaları kategorisinde dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Bir kısıtlama olmaksızın sohbet odalarımıza bağlı kalabilirsiniz. En önemlisi sosyal sohbet siteleri kavramı ile özdeşleşmiş olan adresimiz tüm kullanıcılarına seviyeli sohbet yapabilme imkânı sunmaktadır. Her ne kadar yeni sohbet siteleri eski Chat siteleri olsa da! Baharim.net kullanıcılarına bedava Chat muhabbet imkânı sağlayarak farkını ortaya koymaktadır. Öncelikle İslami sohbet başta olmak üzere birçok Sohbet alanında kesintisiz, parasız sohbet sunmaktayız. Güncel sohbet anlayışı, kaliteli sohbet kavramını ilke edinmiş olmaktan mutluluk duymaktayız.


Baharim Sohbet Odaları!

Gurbetçi sohbet ve Avrupa sohbet kategorisinde birçok insana kullanıcıya ziyaretçiye Online sohbet sağlıyoruz. Eski mynet gibi Chat odaları hali hazırda hizmet sunmaya devam etse de, sizler Türk bayan sohbet sitesi içerisinde Şifresiz sohbet yaparak sosyal sohbet yapmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Kalbin net bestealem hayalimsin yonja Chat sohbet gibi sitelere oranla daha kaliteli muhabbet ortamı sağladığımızı düşünmekteyiz. Farklı oda seçenekleri ile kullanıcıların tamamına hitap etmekteyiz. Her arayışa uygun oda seçeneklerimiz sayesinde kullanıcıların rahat iletişim kurmalarını en üst düzeye çıkarmış bulunmaktayız. Evli sohbet gibi büyük yaş grubuna hitap eden Chat sayfamız, aynı zamanda dini sohbet odaları seviyeli sohbet odası ile her yaş grubuna hizmet sunmaktayız. Sizlerde kesintisiz sohbet ederek, yeni arkadaşlıklar kurmak isterseniz? Yetişkinler sohbet anlayışı ile eğlenceli ve güvenilir sohbet etmek isterseniz hemen baharim.net adresimize giriş yapabilirsiniz.