Üyeliksiz Chat Ortamı

Üyeliksiz Chat Ortamı

Seo Hizmetleri     26-10-20     Chat     Üyeliksiz Chat Ortamı     513 Defa Okundu

Üyeliksiz Chat Ortamı

– Hadi birlikte çok güzel eğlenelim, Üyeliksiz Chat Ortamı Sayesinde yeni Arkadaşlıklar edin. Ücretsiz üye olmadan sohbet etmenin keyfini çıkart.

Birlikte çok güzel eğlene biliceğimiz bir sohbet platformu kurduk. bunun adı Üyeliksiz Chat ortamı ne işe yarıyor hemen sizlere madde madde sıralamak istiyorum.

1( Üyelik sistemi olan bir Arkadaşlık sitesi var ise bu mutlaka ücretlidir, giriş yapmanızı tavsiye etmem.

2 ( Eğer illa Arkadaşlık siteleri diyorsanız güvenilir yerlere giriş yapın, aksi taktirde, dolandırılırsınız.

3 ( Bazı Arkadaşlık siteleri bot sistemi kurmaktalar yani sizler konuşurken bayanla konuştuğunuzu düşünüyorsunuz.  karşınızdaki bir erkek ve sizlerden para kazanmak ümidiyle konuşmak ta.

Üyeliksiz Chat Nedir?

Yukarıda saydığım 3 Madde gerçekten doğru mesela başımızdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istiyorum. Çok sevdiğim bir arkadaşım bu pandemi sürecinde hastalıklarından ötürü evde kalmak zorunda kaldı.

haliyle 3 4 Ay evde kaldık biliyorsunuz,  ister istemez artık her gün televizyon seyretmekten sıkılan dostum. bilgisayar başına geçerek En iyi Arkadaşlık Sitesi diye arattırdı.  bilmediği bir arkadaşlık sitesine üye oldu.

Profil resimi koydu şudur budur çünkü insan oğlu konuşmak ister dertleşmek muhabbet etmek ister. her neyse gel zaman git zaman bide hemen üye oldukları gibi yapışıyorlar. mesajlar bildirimler havada uçuşuyor biz insan oğlu gösterişe şaşa ya bayılırız.

ilgi çektiğini düşünen Arkadaşım devam ediyor bakmaya Ona Selam yazıyor buna Selam yazıyor.  her ne hikmetse herkes çevrim içi? hiç mi işleri güçleri yok 🙂 buradan anlamak lazım. her neyse devam ediceğim aşağıdaki resime tıklayarak giriş yapabilirsiniz.


Şu Konular ilginizi çekebilir :


Üye Olmadan Sohbet Et

Sohbet siteleri sizler için, Hikayeye devam etmek istiyorum. bu yaşanan olay bir gerçektir, hiç bir şekilde hayal ürünü veya kaba tabirle yalan söylemiyoruz. Arkadaş bir iki bir iki hepsiyle selam kelam muhabbet etmeye başlar.

her ne hikmetse sonradan, mesaj hakkınız doldu. Lira yüklüyerek devam edebilirsiniz. paketlere bakar, 12 tl 5 tl 20 Tl gibi Ufak rakamlar çıkar aman, bişi olmaz diyerek paraları kaptırmaya başladı.

belli bir süre sonra web sitesi kapandı vede bir bakıyoruz kredi kartı boşalmış üstüne borç inkar edemez sin mecbur ödemek zorundasın. git gel uğraştık yazık değil mi.

Üyeliksiz Chat Ortamı

Üyeliksiz Chat Ortamı

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!